PRODÁVÁTE BYT, DŮM, POZEMEK NEBO CHATU?

Získejte více
za svoji nemovitost

NEPRODÁVEJTE PRVNÍMU, KDO SE OBJEVÍ. PRODEJTE S NÁMI NEJLEPŠÍ NABÍDCE 

250

počet prodaných
nemovitostí

400 mil. Kč

hodnota prodaných nemovitostí

27 dnů

průměrná doba prodeje
(do rezervace)

+ 25 mil. Kč

dosažené navýšení
kupních cen

PRODÁVÁTE BYT, DŮM NEBO CHATU?

Získejte více
za svoji
nemovitost

NEPRODÁVEJTE PRVNÍMU, KDO SE OBJEVÍ. PRODEJTE S NÁMI NEJLEPŠÍ NABÍDCE 

250

počet prodaných
nemovitostí

400 mil. Kč

hodnota prodaných nemovitostí

27 dnů

průměrná doba prodeje
(do rezervace)

+ 25 mil. Kč

dosažené navýšení
kupních cen

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Jak to děláme?

Vytvořili jsme unikátní prodejní systém.
Umíme přivést na prohlídky maximální počet zájemců o vaši nemovitost. Víme, jak zájemce nadchnout a motivovat k podání nejlepší cenové nabídky, jaké jsou schopni.
Vy si pak snadno vyberete tu nejvýhodnější nabídku pro vás.
Prodáme tak za nejvyšší dosažitelnou cenu a nejlepších možných podmínek na aktuálním trhu.
To je prodej nemovitosti nejlepší nabídce.


1. Nemovitost ukážeme
v nejlepším světle

Víme, co je třeba udělat, aby vaše nemovitost mezi ostatními vynikla. Profesionální fotografie, video, 3D půdorys, homestaging...

Díky důkladné přípravě, promyšlené prezentaci a intenzivnímu marketingu přivedeme více vážných zájemců, než ostatní. Děláme to každý den, takže přesně víme, co má smysl a co funguje.

2. Vytvoříme prostředí soutěže mezi zájemci

Uspořádáme organizované prohlídkové dny a vaši nemovitost na nich profesionálně představíme všem zájemcům.

Umíme prodej uchopit tak, aby zájemci nepožadovali slevu, ale naopak kupní cenu navyšovali. Získáme pro vás co nejvíce kvalitních cenových nabídek, a to v přehledné písemné formě.

3. Vyberete si tu
nejvýhodnější nabídku

Záleží jen na vás, zda preferujete vyšší cenu, rychlejší platbu, hladké jednání, anebo vše najednou. Rozhodujete vy.

Společně projdeme všechny obdržené nabídky, přidáme vám naše doporučení, a vy si vyberete tu nejlepší. Přesně podle vašich představ, požadavků a priorit. Nevyhovující nabídky můžete odmítnout.

CHYTRÉ, EFEKTIVNÍ A POHODLNÉ

Proč nám lidé důvěřují

Zapojíme
zkušené odborníky

Jsme specialisté na prodej nemovitostí. A podporuje nás silný profesionální tým.

Zakládáme si na osobním přístupu a vysoké kvalitě služeb. Spolupracujeme proto jen s vyzkoušenými profesionály, kteří pro nás připraví dokonalé fotografie, perfektní dokumentaci i neprůstřelné smlouvy.

Najdeme vám
nejlepšího kupce

Používáme osvědčené postupy a propracovaný prodejní systém. Máme rozsáhlé zkušenosti.

Spojili jsme to nejlepší z klasického prodeje a moderních realitních aukcí. Postupujeme systematicky a zakládáme si na detailech. Díky tomu prodáme vaši nemovitost rychle, spolehlivě a přitom za nejvyšší dosažitelnou cenu. Rezervaci obvykle uzavíráme do 30 dnů.

O všechno
se postaráme

Pracujeme precizně, důkladně a podle jasného plánu. Všechny starosti řešíme za vás.

Na začátku si společně nastavíme jasný plán, termíny a kritéria hodnocení nabídek. Na konci si jen vyberete vítěze. Vše mezi tím uděláme za vás, a o podstatných věcech vás budeme informovat. Očekáváme, že budete nároční, a jsme na to připraveni.

"Prodej proběhl rychle a bez komplikací. Transakce se uskutečnila za cenu vyšší o 600.000,- Kč oproti našemu původnímu požadavku."

Věra Martinková, prodej domu, Káraný

KLIENTI SE OBVYKLE PTAJÍ

7 nejčastějších otázek


Co znamená prodej nejlepší nabídce?
Jedná se o službu, díky které prodáte svůj byt, dům, pozemek nebo chatu mnohem lépe, než čekáte – za více peněz, rychleji, anebo třeba tomu, kdo nejlépe vyhoví vašim požadavkům. Kritéria výběru kupujícího stanovíme společně, podle vašich priorit. Náš osvědčený prodejní systém vás pak krok za krokem dovede k prodeji té skutečně nejlepší obdržené nabídce. Vše proběhne profesionálně, bezpečně a bez zbytečných starostí.

Pro koho je tento způsob prodeje určen?
Pro každého, kdo potřebuje prodat nemovitost a chce si vybrat tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Díky nám každý prodávající dosáhne nejvyšší možné ceny, nebo jiného cíle – např. mít peníze co nejdříve na účtu, nebo mít možnost prodanou nemovitost ještě určitou dobu užívat. Nejčastěji se na nás obracejí lidé, kteří prodávají z osobních důvodů, stěhují se za svými blízkými či za prací, rozrostla se jim rodina, nemovitost zdědili nebo ji dříve koupili jako investici a nyní se rozhodli ji výhodně prodat.

Jak prodej nejlepší nabídce probíhá?
Velmi jednoduše. Setkáme se, probereme vaše zadání a očekávání, a společně stanovíme plán prodeje. Uzavřeme spolu písemnou smlouvu, ve které si dohodneme jasná pravidla a podmínky spolupráce a zbytek již můžete nechat na nás. Perfektně připravíme nemovitost i dokumentaci, zajistíme skvělý marketing, naplánujeme prohlídkové dny a přivedeme co nejvíce kvalitních zájemců. Získáme od nich závazné nabídky s konkrétní nabízenou cenou, možným termínem zaplacení, plánovaným způsobem financování a dalšími informacemi. Všechny nabídky pak spolu projdeme a porovnáme, a vy si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Jak dlouho prodej trvá?
Do 1 měsíce od zahájení prodeje bývá hotovo (je uzavřená rezervace a složená záloha). Ale záleží i na vás. Možná potřebujete sladit termín prodeje a předání nemovitosti s pořízením vašeho nového bydlení, stěhováním apod. Anebo naopak uvítáte svižné vyřízení a brzkou výplatu kupní ceny. Celý proces zkrátka přizpůsobíme vašim potřebám, časovým možnostem a požadavkům. Pokud se objeví jakákoliv nečekaná komplikace, vyřešíme ji a spolehlivě dosáhneme výsledku. Vše přitom budete mít neustále pod kontrolou.

Čím je tato metoda výhodnější?
S námi budete mít prodej nemovitosti pevně ve svých rukou. Nebudete muset dlouho čekat, až se nějaký skutečně vážný zájemce objeví, pak ve spěchu prodat prvnímu, kdo projevil zájem, a navíc řešit nepříjemné požadavky na slevu či více času na zaplacení. Naopak. Zájemci o vaši nemovitost budou mezi sebou soutěžit a předkládat vám své písemné cenové nabídky s mnoha zajímavými informacemi podle vašich kritérií. Budete tak přesně vědět, kdy svou nemovitost prodáte, že se na to můžete spolehnout a že to bude za nejvyšší možnou cenu. Kontrola, rychlost, spolehlivost, bezpečnost a maximální cena. Plus jasný postup a profesionální provedení. To jsou hlavní výhody naší metody.

Kolik za zajištění prodeje zaplatím?
Z námi dosažené kupní ceny vaší nemovitosti si následně účtujeme odměnu ve výši 5 % plus zákonná DPH (tj. 6,05 % vč. DPH). U nemovitostí s realizovanou kupní cenou do 1.000.000,- Kč je naše odměna fixní, a to 60.000,- Kč vč. DPH. Naší metodou prodeje nejlepší nabídce však dosahujeme navýšení kupních cen v průměru o 12,5 %, a výjimkou nejsou ani nárůsty cen v řádu několika desítek procent. Náš servis se vám tedy určitě vyplatí. Provizní odměnu nám samozřejmě hradíte až po úspěšném dokončení obchodu, kdy i vy sami dostáváte své peníze. Žádné další poplatky nejsou. Veškeré náklady a také riziko jejich vynaložení v případě neúspěchu neseme my.

Kdo za tímto projektem stojí?
Odbornými garanty této služby i samotné metody prodeje nejlepší nabídce jsou tři zkušení realitní makléři z největších českých kanceláří světové realitní sítě RE/MAX – Ondřej Kučera, Martin Březina a Jan Kratochvíl. Všichni tři působíme jako obchodníci a realitní profesionálové již řadu let. A díky své každodenní praxi, odborné kvalifikaci, rozsáhlým zkušenostem a neustálému zdokonalování prodejních postupů, společně přivádíme tuto obchodní metodu k dokonalosti.

"Překvapili mě už zpracováním podkladů pro nabídku prodeje. Chatu prodali o 530.000,- dráž, než byla moje představa. Mohu jen poděkovat za celkový výsledek."

Ing. Miroslav Černý, prodej chaty

Zaujalo mě to, takže...