Hlavní strana  >  Jak to funguje

PROJDĚTE SI POSTUP SPOLUPRÁCE

Jak to funguje

První kontakt

Zanechte nám zprávu a my vás obratem zkontaktujeme. Nebo rovnou zavolejte.

Domluvíme si termín setkání. Pro maximální efektivitu vás rovnou požádáme o několik informací k nemovitosti. Na první schůzku tak pro vás budeme mít připravenou cenovou analýzu i jasný plán prodeje. Probereme detaily, zodpovíme vaše dotazy a uzavřeme písemnou zprostředkovatelskou smlouvu.

Příprava nemovitosti

Po uzavření dohody o zajištění prodeje se ihned pouštíme do práce.

Nemovitost před prodejem pečlivě přípravíme, čímž zvýšíme jeji tržní hodnotu. Naši specialisté zpracují perfektní fotografie, přehledné plánky, videoprohlídku a další způsoby prezentace. Důležité je také dát dohromady všechny podklady nutné k prodeji. I s tím vám pomůžeme. Tato příprava nám nebude trvat déle než týden.

Intenzivní marketing

Zajistíme, aby nabídka nemovitosti byla všude tam, kde jsou potenciální zájemci.

S nabídkou vaší nemovitosti obsadíme inzertní portály, sociální sítě i poštovní schránky v cílové lokalitě. Spustíme internetové kampaně a viditelně označíme i vaši nemovitost. Najdeme a oslovíme maximum potenciálních zájemců. Všechny je pak pozveme na organizované prohlídky v předem stanovených termínech.

Organizované prohlídky

Nemovitost profesionálně předvedeme všem zájemcům na prohlídkových dnech.

Všichni zájemci tak uvidí, že nejsou jediní a že je o nemovitost zájem. Poskytneme jim veškeré informace a také dokumenty k prostudování. Zodpovíme dotazy, vyřešíme připomínky i jakékoliv pochybnosti. Zajistíme, aby zájemci získali ty nejlepší dojmy, a aby měli vše, co ke svému rozhodnutí o koupi potřebují.

Příjem a vyhodnocení nabídek

Zájemci nám ve stanovené lhůtě doručí své cenové nabídky.

V nich uvedou nabízenou kupní cenu, možné datum a způsob její úhrady a také způsob financování. Doplní případné informace o zajištěném úvěru a další zajímavé údaje. Obdržené nabídky si pak spolu v klidu projdeme a vyhodnotíme. Přidáme vám své doporučení a vy si vyberete tu nejlepší z nich.

Rezervace, smlouvy a převod

S vybraným zájemcem s nejlepší nabídkou uzavřeme rezervační smlouvu.

Následně nám advokátní kancelář připraví kupní smlouvu a další potřebnou dokumentaci. V případě financování hypotékou pomůžeme zájemci s jejím úspěšným vyřízením. Budeme tak mít i tuto část transakce pod kontrolou. Po podpisu kupní smlouvy a složení kupní ceny zajistíme převod na katastru nemovitostí a všechny další procesy.

Výplata kupní ceny
a předání nemovitosti

Zajistíme bezpečnou úschovu i výplatu peněz a také správné předání nemovitosti.

Jakmile je v katastru nemovitostí převod vlastnictví dokončen, a vám jsou z úschovy vyplaceny peníze, zajistíme profesionální předání nemovitosti. Pomůžeme vám s převodem smluv na odběry energií a služeb a rádi poradíme i s daněmi.

Následná doživotní VIP péče

Spolehněte se na nás také v budoucnu. Můžete nás i doporučit.

V případě vaší spokojenosti budeme rádi, když se na nás kdykoliv znovu obrátíte. Pro odbornou radu, konzultaci či pomoc. Bude nám ctí a poskytneme vám opět ten nejlepší servis. A v případě doporučení našich služeb vašim blízkým či přátelům Vás rádi odměníme.

"Pan makléř se postaral o vše potřebné.
Byt prodal rychle a za vyšší cenu než jsme
na začátku požadovali."

(Jméno a příjmení), prodej (nemovitost)

Líbí se mi to, takže...