JAK TO FUNGUJE

PROJDĚTE SI POSTUP SPOLUPRÁCE

První kontakt

Zanechte nám zprávu a my vás do 24 hodin zkontaktujeme. Domluvíme si termín schůzky a pro maximální efektivitu vás rovnou požádáme o několik informací o nemovitosti. Již na první schůzce tak pro vás budeme mít cenovou analýzu i jasný plán. Probereme detaily prodeje a uzavřeme zprostředkovatelskou smlouvu.

Předprodejní příprava

Po podpisu zprostředkovatelské smlouvy se ihned pouštíme do práce. Před prodejem nemovitost pečlivě přípravíme. Naši specialisté dodají perfektní fotografie a přehledný půdorys. Důležité je také dát dohromady všechny podklady potřebné k prodeji. Tato příprava nám nebude trvat déle než týden.

Strategie prodeje

Zajistíme, aby nabídka vaší nemovitosti byla všude tam, kde jsou možní zájemci. Obsadíme inzertní portály, sociální sítě i poštovní schránky vašich sousedů. Přivedeme tak maximum zájemců. Všechny je pozveme na prohlídku v předem stanovených termínech.

Prohlídkové dny

Na prohlídkových dnech předvedeme nemovitost všem zájemcům. Předáme jim kompletní informace a odborně zodpovíme jejich dotazy. Cílem je, aby zájemci získali pozitivní zážitek z nemovitosti. A samozřejmě aby měli vše, co potřebují, k rozhodnoutí o koupi.

Sběr a vyhodnocení nabídek

Zájemci nám v dohodnutém termínu doručí své nabídky. V nich uvedou nabízenou cenu, způsob úhrady, datum, kdy jsou schopni uhradit kupní cenu a další informace. Všechny nabídky spolu vyhodnotíme a vy si podle vlastních kritérií vyberete tu nejlepší.

Rezervace a realizace prodeje

Se zájemcem, který podal nejlepší nabídku uzavřeme rezervační smlouvu. Následně nám advokátní kancelář připraví další smluvní dokumentaci. V případě financování hypotékou zájemci aktivně pomáháme s jejím vyřízením, abychom měli obchod pod kontrolou. Po podpisu kupní smlouvy a úhradě kupní ceny sledujeme průběh řízení na katastru nemovitostí.

Výplata kupní ceny a předání nemovitosti

Jakmile je na katastru nemovitostí převod vlastnictví dokončen a vám jsou z úschovy vyplaceny peníze, zajistíme předání nemovitosti včetně přehlášení elektřiny a dalších médií. V případě potřeby zajistíme zpracování daňových přiznání.