PRODEJTE SVOU NEMOVITOST LÉPE, NEŽ ČEKÁTE

PRODEJTE JI NEJLEPŠÍ NABÍDCE

JAK TO DĚLÁME

VAŠI NEMOVITOST UKÁŽEME V NEJLEPŠÍM SVĚTLE

Víme, co je třeba udělat, aby vaše nemovitost v inzerci vynikala. Díky pečlivé přípravě, profesionální prezentaci a cílenému marketingu získáme více zájemců než ostatní.

VYVOLÁME SOUTĚŽ MEZI ZÁJEMCI

Uspořádáme profesionálně vedené prohlídkové dny. Umíme prodej uchopit tak, aby zájemci nepožadovali slevu a naopak cenu navyšovali. Získáme pro vás co nejvíce kvalitních nabídek

VYBERETE SI NEJLEPŠÍ NABÍDKU

Záleží jen na vás, jestli upřednostníte nejvyšší cenu, platbu v hotovosti nebo rychlé jednání. Společně projdeme všechny nabídky a vy si vyberete tu nejlepší. 

PROČ NÁM LIDÉ DŮVĚŘUJÍ

ZAPOJÍME ZKUŠENÉ ODBORNÍKY

Jsme odborníci na prodej nemovitostí a zakládáme si na vysoké kvalitě našich služeb. Spolupracujeme proto se specialisty, kteří pro nás připraví přehledný půdorys nemovitosti, perfektní fotky i neprůstřelné smlouvy.

NAJDEME NEJLEPŠÍHO KUPCE

Používáme efektivní metodu, která spojuje to nejlepší z realitních aukcí a klasického prodeje. Díky ní prodáme vaši nemovitost rychleji, snadněji a za nejvyšší možnou cenu na trhu. 

O VŠECHNO SE POSTARÁME

Na začátku společně nastavíme kritéria prodeje, na konci si vyberete vítěze. Vše mezi tím uděláme za vás. A o podstatných věcech vás budeme informovat. Očekáváme, že budete nároční a jsme na to připraveni.

7 NEJČASTĚJŠÍCH OTÁZEK

Co znamená prodej nejlepší nabídce?
Jedná se o službu, díky které prodáte byt, dům nebo pozemek lépe, než čekáte – za víc peněz, rychleji nebo třeba tomu, kdo nejlépe vyhoví vašim požadavkům. Kritéria výběru stanovíme společně. Osvědčený postup vás krok za krokem dovede k prodeji té skutečně nejlepší nabídce. Vše proběhne profesionálně, férově a bez zbytečných starostí.
Pro koho je služba určena?
Pro každého, kdo potřebuje prodat nemovitost a chce si vybrat tu nejlepší nabídku. Díky nám dosáhne co nejvyšší ceny nebo jiného cíle – mít peníze co nejdříve na účtu nebo mít možnost prodanou nemovitost ještě nějakou dobu užívat. Nejčastěji se na nás obracejí lidé, kteří se stěhují za prací, rozrostla se jim rodina nebo prodávají byt koupený jako investici.
Jak prodej probíhá?
Jednoduše. Setkáme se, probereme vaši situaci a očekávání, společně stanovíme plán prodeje. Podepíšeme smlouvu a zbytek můžete nechat na nás. Připravíme nemovitost, naplánujeme prohlídkové dny a přivedeme zájemce. Získáme od nich závazné nabídky s cenou, lhůtou splatnosti i způsobem financování. Všechny nabídky spolu projdeme a vy si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.
Čím je vaše metoda výhodnější oproti klasickému prodeji?
S námi máte prodej pevně v rukou. Nemusíte čekat, až se někdo ozve, pak prodat prvnímu zájemci, a ještě řešit požadavky na slevu. Naopak zájemci o koupi mezi sebou soutěží a předkládají nám své nabídky podle vašich kritérií. Víte tak, kdy svou nemovitost prodáte, a že to bude za maximální možnou cenu.
Jak dlouho prodej trvá?
Do měsíce od zahájení prodeje bývá hotovo. Ale záleží i na vás. Možná potřebujete sladit termín s pořízením nového bydlení. Celý proces zkrátka přizpůsobíme vašim potřebám.
Kdo za službou stojí?
Odbornými garanty jsou tři zkušení makléři z realitní sítě RE/MAX – Martin Březina, Jan Kratochvíl a Ondřej Kučera.
Kolik vaše služba stojí?
Z prodejní ceny nám zaplatíte 6 % včetně DPH. U nemovitostí s cenou do 1.000.000,- Kč zaplatíte fixní částku 60.000,- Kč. Metodou prodeje nejlepší nabídce dosahujeme průměrného navýšení ceny o 12,5 %. Naši odměnu platíte až po úspěšném prodeji, kdy i vy sami dostáváte své peníze. Žádné další poplatky nejsou.